0%

Opinie o książce

Przewodnik

Książka prowadzi mnie już prawie 2 lata, prowadzi autentycznie bo jestem DDA.
Każdego dnia pukam od 5.30, przed pracą (ok godzinę). Całą sobą mogę polecić książkę i nagrane rundki na YOUTUBE. Dziękuję Stwórcy, że jest Pani na mojej ścieżce życia. Z każdym dniem staję się inną osobą, coraz bardziej świadomą samej siebie. Dzięki Pani wyszłam z silnych stanów depresyjnych i lękowych i staję się sobą. Może kiedyś zrobię kurs EFT 🙂 aby pomagać innym.

Bożena

Przełomowa książka

Zanim ukazała się ta książka, trafiłam na spis treści na stronach internetowych Katarzyny Dodd i mimo że ostatnie lata spędziłam na codziennej próbie zrozumienia, co mi się stało i działo lata całe w moim życiu i dlaczego taki chaos i taki stopień samotności przez moje ponad 50 letnie istnienie na ziemi, a miało być tak cudownie i przeczytałam i wysłuchałam większość dzisiejszych mędrców rozwoju duchowo-świadomościowego, to dopiero ta książka pokazała mi drogę do tego, co najważniejsze w moim życiu i życiu każdego z nas. Ta książka przenosi stary paradygmat człowieka do nowego. Jest zwiastunem nadchodzących nowych czasów i kolejnego etapu ewolucji człowieka.

Ewa Bartczak-Varela

Polecam

Całe moje życie to rozwój duchowy. Jestem obecnie na etapie nie czytania już niczego. Jednak przeglądając fb natknęłam się na Jesteś Marzeniem Wszechświata. Kupiłam i to było to. Czuję książkę całą sobą, przemawia do mnie każde napisane w niej zdanie. Podczas pracy nad sobą wielokrotnie słyszałam żeby zająć się wewnętrznym dzieckiem a mnie od tego odrzucało. Zajęłam się pracą nad sobą. Doszłam do bezwarunkowości, poczucia bezpieczeństwa, zero strachu. Działałam, podejmuję decyzje a życie potrafi być stresujące, jednak wewnątrz mnie jest spokój, bezpieczeństwo, radość. Czytając książkę zrozumiałam, to zostało nazwane, WEWNĘTRZNY RODZIC. Ta książka mi tak bardzo pomogła zrozumieć mój stan, to poczucie, że jestem zaopiekowana. Każde przeczytane w książce zdanie otwiera mnie jeszcze bardziej i daje jeszcze większe zrozumienie samej siebie.

Agnieszka

Unikalna pozycja

W gąszczu fachowej literatury i poradników psychologicznych jest to bez dwóch zdań dla mnie najlepsza książka w temacie. Nie tylko wprowadza w problematykę, objaśnia przyczyny psychicznych i emocjonalnych trudności, ale co najważniejsze pokazuje jak owe problemy przezwyciężyć. I tu widzę jej wyjątkowość i unikalność. Większość literatury w temacie, które do tej pory czytałem świetnie omawiała różnorakie problemy, mówiła również o tym co trzeba zrobić aby je przezwyciężyć – słynne „pokochaj i zaakceptuj siebie” . Brakowało jednak małego szczegółu, który okazuje się najważniejszy w praktycznym procesie – pokazania JAK? Konkretnie rozwiązać problem. Doświadczyłem tego wielokrotnie, było to frustrujące i zniechęcające ponieważ zawsze na końcu pozostawałem z pytaniem „jak mam to zrobić?”
Dzięki tej książce nareszcie WIEM i robię to.
Merytorycznie wspaniale wyłożona i objaśniona tematyka. Przekaz jasny i czytelny. Czytając treść oraz stosując załączone ćwiczenia audio doświadczam naprawdę mocnego, uzdrawiającego procesu, zbliżając się stopniowo do wewnętrznej harmonii, zgody i pokoju ze sobą i światem zewnętrznym.
Psychoterapią zajmuje się od kilkunastu lat zawodowo i „jakieś”pojęcie o temacie mam.
Gorąco polecam tę książkę wszystkim, którzy szukają drogi do wewnętrznego spokoju, autonomii i świadomego, spełnionego życia.

Marek

Wartość

Ta opowieść to niezwykła historia w mojej drodze do Dorosłego.
Jeszcze czytam, więc jest to opinia oparta o fragmenty książki, moim zdaniem jednej z najwartościowszych, dotyczących samorozwoju, a szczególnie niezwykle pomocnego spojrzenia na aspekt Wewnętrznego Dziecka i Rodzica. Łączę kropki, zaczynam rozumieć skąd moje cierpienie, ale i widzę, jak brak zintegrowanego Rodzica czynił spustoszenie wokół. Autorka pokazuje, jak istotne jest zbudowanie w SOBIE dorosłości, dojrzałości, ale bez obwiniania, czułostkowości, użalania się nad sobą. Przy podobnych lekturach dot. Wewnętrznego Dziecka skupiałam się, by je utulić, zaopiekować się itp. (to też ok), ale dopiero ta pozycja uzmysławia, jak ważna jest struktura Rodzica. Polecam przy pierwszych rozdziałach, domknę opinię po doświadczeniu całości.

Ada Ziółkowska

Fantastyczna

Ta książka jest fantastyczna i fenomenalna. Uważam, że jest to jedna z najlepszych książek jakie ostatnio przeczytałam i jakie w ogóle są na rynku. Wiele rzeczy mi się wyjaśniło i poukładało. Obowiązkowa lektura dla osób chcących się lepiej poznać i na drodze samorozwoju. Sesje EFT w książce są również fantastyczne a dodatkowo pogłębiają proces. Gorąco polecam wszystkim.

Hanna Schneider

Książka

Fenomenalna wiedza. Kasiu, z serca dziękuję za ten mądry przekaz wiedzy… praktyki EFT. Z Serca polecam. A tobie Kasiu, Wyrazy Wdzięczności.

Marlena Piątkiewicz

Piękna książka

Przepiękna książka, mądra, przewrotna w świetle naszych przyzwyczajeń i przekonań społecznych.
Po uświadomieniu i zrozumieniu opisanych procesów, schematów zachowania, tak bardzo nasze osobiste „puzzle” zaczynają się układać w jeden obraz.
Książka, którą powinien przeczytać każdy psycholog, terapeuta i człowiek, który dąży do samorozwoju i poprawy swojego życia.

Monika Posiadała

Lektura obowiązkowa

Cieszę się niezmiernie, że należę do grona osób, które miały okazję przeczytać, a w zasadzie czytać (tak, przeczytałam już trzy razy i będę po nią sięgać ponownie) książkę „Jesteś Marzeniem Wszechświata”
Zgadzam się z wcześniejszymi opiniami, że to jedna z najważniejszych książek na drodze samorozwoju i zrozumieniu siebie. Polecam każdemu!

Agnieszka

Książka jak Marzenie Wszechświata

Niecierpliwie czekałam na ukazanie się książki na rynku, żeby w każdej chwili móc korzystać z bezcennej wiedzy, jak integrować wewnętrzne struktury świadomości. Znając inne prace Pani Katarzyny byłam pewna, że to książka na całe życie, do której będę stale wracać. Polecam wszystkim! Pani Katarzyno, bardzo dziękuję za WSZYSTKO, a szczególnie za pomoc innym w osiąganiu emocjonalnej wolności, harmonii z samym sobą i Wszechświatem. Życzę spełnienia wspaniałych kreacji.

Sabina

Nie można skopiować