0%

W gąszczu fachowej literatury i poradników psychologicznych jest to bez dwóch zdań dla mnie najlepsza książka w temacie. Nie tylko wprowadza w problematykę, objaśnia przyczyny psychicznych i emocjonalnych trudności, ale co najważniejsze pokazuje jak owe problemy przezwyciężyć. I tu widzę jej wyjątkowość i unikalność. Większość literatury w temacie, które do tej pory czytałem świetnie omawiała różnorakie problemy, mówiła również o tym co trzeba zrobić aby je przezwyciężyć – słynne „pokochaj i zaakceptuj siebie” . Brakowało jednak małego szczegółu, który okazuje się najważniejszy w praktycznym procesie – pokazania JAK? Konkretnie rozwiązać problem. Doświadczyłem tego wielokrotnie, było to frustrujące i zniechęcające ponieważ zawsze na końcu pozostawałem z pytaniem „jak mam to zrobić?”
Dzięki tej książce nareszcie WIEM i robię to.
Merytorycznie wspaniale wyłożona i objaśniona tematyka. Przekaz jasny i czytelny. Czytając treść oraz stosując załączone ćwiczenia audio doświadczam naprawdę mocnego, uzdrawiającego procesu, zbliżając się stopniowo do wewnętrznej harmonii, zgody i pokoju ze sobą i światem zewnętrznym.
Psychoterapią zajmuje się od kilkunastu lat zawodowo i „jakieś”pojęcie o temacie mam.
Gorąco polecam tę książkę wszystkim, którzy szukają drogi do wewnętrznego spokoju, autonomii i świadomego, spełnionego życia.

Nie można skopiować