0%

Książka jest w mojej ocenie pierwszą pozycją po jaką powinien sięgnąć każdy. Nie było książki kiedy 2 lata temu natrafiłem tylko na film Pani Katarzyny mówiący i pokazujący jak uspokoić natrętne myśli lękowe. Okazało się że wszystko działa. Myśli ustały więc mogłem powoli zacząć normalnie funkcjonować.
W tym roku czyli 2022 w październiku minie 3 lata bez alkoholu i 2 lata bez papierosów. Terapia metodą kodowania Dowżenki jak i na alkohol jak i na papierosy. Metoda zakłada że nałogi te są chorobami autoagresywnymi.
Książka Jesteś Marzeniem Wszechświata pokazała mi mechanizmy i wytłumaczyła co i jak.
Praca u podstaw czyli powrót do dzieciństwa, przepracowanie dzieciństwa jeszcze raz, pokochanie siebie tak, że stając przed lustrem możesz do siebie powiedzieć Kocham Się, Podobam się Sobie , Jestem ładny/a bez żadnego zgrzytu w środku nas samych jest tą prawdziwą prawdą o nas samych i jedyną dobrą drogą.
Książka świetnie napisana prosto, dostępnym językiem bez bełkotu i nadęcia.
Polecam, bo jeśli po tylko jednej książce możemy doczekać momentu, że w naszej głowie jest spokój i cisza to naprawdę warto. A w spokoju i ciszy zaczynamy prawdziwie żyć. Pozdrawiam