0%

Mini kurs EFT

MINI KURS EFT

Na Mini kurs EFT może zapisać się każdy. Przeznaczony jest dla osób, które zetknęły się z metodą EFT i chciałyby nauczyć się jej podstaw, aby móc bardziej skutecznie stosować ćwiczenia samodzielnie.

Osoby, które nigdy nie miały okazji poczuć na sobie działania metody EFT, najpierw zachęcam do wypróbowania ćwiczenia na sobie, najlepiej takiego, który swoim tematem pasuje do jakiegoś własnego indywidualnego problemu. Przykładowe ćwiczenia na różne tematy można znaleźć tutaj.

Kurs składa się z 10 lekcji, w których przedstawione są podstawowe zasady stosowania Metody EFT oraz różne techniki EFT.

TEMATY LEKCJI

- Podstawowa procedura EFT

- Aspekty

- Precyzja w EFT

- Technika Filmu

- Technika Traumy bez Łez

- Technika Opowiadania Historii

- Technika Osobistego Spokoju

- Problem źródłowy

- Gdy się pogarsza

- Problemy fizyczne
-

KAŻDA LEKCJA ZAWIERA

- Wykład w formie video

- Podsumowanie treści wykładu w formie tekstu

- Krótki quiz składający się z 2 lub 3 pytań

DODATKOWE MATERIAŁY

- Samouczek - instrukcje i wyjaśnienia do Metody EFT napisane przez Garego Craiga (tłumaczenie polskie). Jest to dobre rozszerzenie do podręcznika, dla osób, które zaczęły już praktykować metodę na sobie.

 

OPINIE UCZESTNIKÓW

 • Danuta

  Witam. Chciałabym wypowiedzieć się na temat prowadzonych sesji przez Skype. Interesowałam się techniką EFT już jakiś czas. Jednak problem był dość skomplikowany i uważałam, że potrzebne jest wsparcie osoby, która zna ten temat profesjonalnie. Bardzo mi na tym zależało. Polecono mi Panią Kasię Dodd. Sesje trwały godzinę lub trochę dłużej. Najpierw przedstawiłam temat, rozmawiałyśmy, ustalałyśmy i w dalszej części przeszłyśmy bezpośrednio do EFT. Dużo się wtedy działo, puszczały emocje, nieraz polały się łzy. Nagrane ćwiczenia przesyłane były pocztą mailową do powtórnego wykonania. Bardzo pozytywnie oceniam tą formę kontaktu z prowadzącą. Jestem pełna uznania za wysoką jakość prowadzonych przez Panią Kasię sesji. Odczuwam pozytywne zmiany w moim życiu. Mogę to spokojnie polecić wszystkim, którzy chcą z tego skorzystać.

 • Lena

  Od kilku lat zmagałam się z nerwicą lękową, której byłam świadoma odkąd zaczęły się problemy z sercem, ze snem, z różnego rodzaju irracjonalnymi lękami. Dzięki EFT i niezwykłej intuicji Pani Kasi - która podczas układania treści rundek znajdowała zawsze te właściwe słowa – dzisiaj z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że czuję się jak nowo narodzona, mam lepsze relacje z ludźmi, dużo optymizmu, wiary i radości szczególnie dla mnie ważnych bym mogła przekazać je moim dzieciom. Po tym jak latami bezskutecznie biegałam po lekarzach, stosowałam różne afirmacje, ćwiczenia jogi, relaksacje, leki, patrzę na efekty i nie mogę wyjść z zadziwienia.  W ciągu kilkunastu spotkań niemal wszystko zostało wyjaśnione.  Sesje EFT a Panią Kasią to najlepiej zainwestowane pieniądze i czas w moim życiu. Niezastąpiona pomoc, przyjemność i niecierpliwość oczekiwania na kolejne spotkanie. Polecam gorąco.

 • Dominika

  Jestem DDA i od kilku lat cierpiałam na stany lękowe. W internecie natrafiłam na informacje na temat EFT. Na pracę z EFT tak naprawdę otworzyłam się w momencie, kiedy zaufałam Pani Kasi, kiedy poczułam się bezpiecznie, kiedy zrozumiałam, że mogę Pani Kasi powiedzieć o moich najskrytszych przeżyciach, a ona mnie nie oceni, nie odrzuci, tylko, że chce mi po prostu pomóc. Przy niej nie bałam się tych "wypraw" w najciemniejsze zakątki mej psychiki. Dzięki sesjom EFT odkryłam siebie na nowo. Czuję się sama ze sobą coraz lepiej. Zaczynam siebie powoli akceptować (z czym miałam ogromny problem). Z każdą sesją widziałam zmiany w postrzeganiu samej siebie i otaczającego mnie świata.  Wiem, że przede mną jest jeszcze długa praca, ale już jej się nie boję i wierzę w to, że może być lepiej :)))  Z czystym sumieniem mogę polecić tą formę terapii.

 • Alicja z Irlandii

  Przyszedł czas w moim życiu, w którym bycie sam na sam ze sobą czyniło mnie bardzo nieszczęśliwą. Powracały do mnie stare dylematy, uczucia, z którymi sobie nie radziłam. Zrozumiałam, że czytanie mądrych książek psychologicznych nie czyni mnie spokojniejszą, nie przynosi ulgi. Trafiłam na stronę EFT i panią Kasię Dodd.  Z każdym kolejnym spotkaniem miałam nową nadzieję na lepsze jutro, więcej zrozumienia dla siebie, swojej emocjonalności. Spotkania z Panią Kasią nauczyły mnie bardzo dużo. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że zapewne życie przyniesie nowe dylematy, jednak umiejętność technik EFT daje mi poczucie bezpieczeństwa. To tak jakby mieć pod ręką tabletkę przeciwbólową, którą w momencie bólu można użyć po to, by już tak nie bolało, nie męczyło. Czuję się szczęściarą, że miałam szansę poznać Panią Kasię i samą technikę EFT, a przede wszystkim, że znalazłam coś, co naprawdę pomaga, niesie za sobą wiele dobrego.

 • Iza z Hiszpanii

  Jeszcze trzy miesiące temu cierpiałam na depresję, która ciągnęła się za mną prawie całe życie. Byłam niesamowicie załamana i zdruzgotana. Patrząc wstecz depresja ciągnęła się za mną ponad 15 lat,  Jako dziecko nie potrafiłam o tym mówić, po prostu zamykałam się w sobie i uciekałam od świata. Trafiłam na panią Kasię i na metodę EFT. Byłam w takim stanie, że byłam gotowa spróbować wszystkiego! Już po pierwszej sesji odczulam niesamowita różnicę. Czułam jakby coś się we mnie zmieniło na dobre i czułam się z tym fantastycznie! Miałam 6 sesji i po tak krótkim czasie mogę powiedzieć, że jestem innym człowiekiem! Znów mam plany, marzenia, wizje. Moje życie nabrało kolorów. EFT jest fantastycznym sposobem, żeby w krótkim czasie uporać się z problemami i dolegliwościami, które ciągnęły się całe życie. Polecam tą metodę wszystkim! Jeszcze raz dziękuję pani Kasi za tak ciepłe podejście i za całą pomoc. Teraz mogę powiedzieć, że zaczęłam żyć!!!

 • Gosia z Anglii

  Traumatyczne wspomnienia, depresja, zaburzenia odżywiania, nienawiść do siebie i innych… (mogłabym tak jeszcze długo wymieniać). To było jak kostki domina. Jedna pociągała za sobą kolejną, bez możliwości zatrzymania. Przynajmniej tak mi się wydawało, po kilkunastu latach walki, która zdawała się nie mieć końca. Kiedy trafiłam na EFT i trochę zapoznałam się z tą techniką, nie zastanawiałam się długo i postanowiłam spróbować. Sama technika okazała się rewelacyjna, ale to przede wszystkim dzięki Pani Kasi, która jest doskonałą terapeutką, z niecierpliwością oczekiwałam kolejnej sesji. Teraz z perspektywy czasu mogę tylko powiedzieć, że często mam wrażenie, iż to wszystko przydarzyło mi się w jakimś innym życiu, albo jeszcze lepiej jakiejś innej osobie. Bardzo polecam technikę EFT, a jeszcze bardziej sesje prowadzone przez Panią Kasię Dodd.

 • Renata z Norwegii

  Jestem DDA. Chyba myślałam, że zmieniając miejsce zamieszkania, zostawię za sobą wszystko, co złe. Ale to nie jest takie łatwe. Na stare problemy nałożyły się nowe. Tęsknota za krajem, ciężka praca, samotność i problemy w związku, to wszystko z dnia na dzień coraz trudniej było mi udźwignąć. Aż wreszcie poczułam, że oszaleję, jeśli czegoś z tym nie zrobię. Znalazłam kontakt do Pani Katarzyny Dodd. Pani Kasia jest świetnym terapeutą. Łatwo nawiązałam z nią kontakt i mogłam mówić o swoich problemach. EFT to cudowny sposób. Dziś jestem wreszcie sobą. Robię plany zawodowe, w moim związku coraz lepiej się układa, cieszę się każdym dniem. Moje życie ma całkiem inny wymiar, choć przecież to ciągle ta sama ja. Dzięki Pani Kasi czuję, że wszystko może się udać, trzeba tylko chcieć. Polecam wszystkim terapię u Pani Katarzyny Dodd.

 • Agnieszka z Wielkiej Brytanii

  Metoda EFT pozwoliła mi na uporanie się nie tylko ze starymi problemami, ale również z tymi bieżącymi. Metoda ta okazała się dużo skuteczniejsza i szybsza od tradycyjnej psychoterapii. Po 2 miesiącach terapii jestem w stanie wykonywać wszystkie czynności ze spokojem, cieszyć się życiem i nie bać się przyszłości i co najważniejsze, wiem, że są to zmiany na stałe. Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na EFT i każdemu polecam tę formę terapii.

       
 • Zofia z Norwegii

  Głęboko zdeterminowana i mająca serdecznie dość wiekowych problemów ze snem zdecydowałam się spróbować EFT.  Pomysł okazał się strzałem w dziesiątkę. Po pierwsze rozmawiałam z własnego mieszkania pijąc sobie ulubiona herbatkę i ciesząc się, że nie muszę nigdzie dojeżdżać, ani znikąd wracać po zakończeniu sesji. Taka podróż w głąb siebie z zamkniętymi oczami. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu Katarzyny Dodd, tzn. tego, że podchodzi z szacunkiem do każdego mojego problemu, zachowując równocześnie dystans i uważność w wychwytywaniu kluczowych punktów danej sytuacji. Jak prowadzi rozmowę i mnie, żeby znaleźć te istotne momenty i dotknąć emocji, oraz jak potem buduje rundki, które niejednokrotnie są bardziej precyzyjne niż to, co sama jestem w stanie o sobie powiedzieć. Rozmowa pomaga rozsupłać problem, a rundki EFT robią resztę. Polecam każdemu kto ma ochotę spróbować. Po 4-ch sesjach czułam i wciąż czuję się lepiej, niż po latach innych terapii i metod.

 • Agata

  Jestem świeżo po zakończeniu cyklu sesji z Panią Kasią. Sesji, które były w rzeczywistości dialogiem z własną podświadomością, odkrywaniem jej tajemnic i przekonywaniem się, że wcale nie jest ona wrogiem lecz raczej zalęknionym dzieckiem, spragnionym miłości i akceptacji. A Pani Kasia nie tylko posiada klucz do tej skrzyni pełnej sekretów, ale jest również przewodnikiem po najpierw nieznanych, a później coraz mocniej wydeptanych ścieżkach. Jako osoba dość zamknięta i nieskłonna do zwierzeń miałam wiele obaw, czy zdobędę się na całkowitą szczerość w opowiadaniu o trudnych i obciążających doświadczeniach, nierzadko wywołujących wstyd lub strach. Mój początkowy opór okazał się jednak bezzasadny. Atmosfera sesji oraz nastawienie Pani Kasi, pozbawione wartościowania i oceniania, wydobędą z każdego świadomość że jedyną dopuszczalną postawą wobec siebie jest bezwarunkowa miłość.

 • Wdzięczna i szczęśliwa Asia

  Kiedy byłam w totalnym dołku, a moja psychika płatała mi takie figle, że nie mogłam sobie z nią poradzić, desperacko szukałam pomocy. Moje lęki (w tunelach, dużych marketach, w windach) sięgały zenitu, a niedługo po tym doszły bezprzyczynowe ataki paniki. Nawet w domu, oazie spokoju i bezpieczeństwa, dopadł mnie całodniowy atak, który opanował dopiero lekarz podając mi bardzo silny lek. Zalecił regularne zażywanie. Byłam załamana :-( Dzisiaj, czyli po 4 sesjach, potwierdzam w 100%, że: jeżdżę przez tunele, korzystam z windy, a nawet po 25 latach (z powodu wypadku) wróciłam do jazdy samochodem! Graniczy z cudem? Można by rzec, "tak", ale wiem, że terapia EFT nie ma nic wspólnego ani z wiara, ani z cudami, Pani Kasia wam wszystko pięknie wytłumaczy :-) Ja ze swojej strony będę jej wdzięczna do końca życia, gdyż to co zrobiła dla mnie w 4 godziny nie zrobili lekarze w ćwierć wieku!

 • Kinga Z.

  Naprawdę maraton dotykania swojego wnętrza, pozostaje materiał pracy na długo. Każda rundka Kasi to podróż od przekonań i emocji z dzieciństwa, poprzez ich oczyszczanie, do otworzenia się na nowe, prawdziwe, swoje, które jest naprawdę we mnie. Podotykałam emocji, których nie podejrzewałam, w bezpiecznych okolicznościach, a najważniejsze, że dostałam nową perspektywę. EFT u Kasi, to nie jest zwykłe EFT, ale pozwalające głęboko, w swoim rytmie wykształcać strukturę Wewnętrznego Dorosłego. Jakże piękny proces. Dziękuję z całego serca.

 • Marzena Śpiewak

  Warsztaty wspaniałe, tyle praktycznej wiedzy. To najlepsza inwestycja. Widać efekty pracy, po kolejnych rundkach. EFT zmienia życie na lepsze, otwiera drogę do "siebie" i na pewno skorzystam z kolejnego kursu. Kasia dziękuję, że pojawiłaś się na mojej ścieżce rozwoju. Dziękuję za ciepło i zaangażowanie z jakim prowadzisz zajęcia, mądrość, cierpliwość, wyjątkową umiejętność słuchania i ogromny szacunek dla wszystkiego co robisz. Dziękuję, Marzena :-)

 • Hanna Schneider

  Fantastyczny warsztat, wart każdych pieniędzy. Rundki Kasi, to prawdziwe mistrzostwo. Dodatkowym atutem jest energia grupy, która ma naprawdę niesamowitą moc. Polecam z całego serca !

 • Barbara Przychódzka

  Maraton z EFT był dla mnie niezwykłym przeżyciem. Jestem pod wrażeniem ogromu wiedzy jaką przekazałaś odnosząc się do naszych wypowiedzi. Budowanie bardzo głębokich rund "na gorąco" pod potrzeby grupy. Czas warsztatów dla mnie osobiście był milowym krokiem do przodu też w kwestii odważenie się na rozpoczęcie działań na większą skalę (a miałam w tym względzie silną blokadę i brak wiary w siebie). Warsztat był niezwykle pomocny w realnym pozbyciu się niepotrzebnych ograniczeń. Z serca polecam każdemu kto chce się rozwijać w mądry sposób.

 • Edyta Polakowska

  Jeśli napiszę, że warsztat podobał mi się, to nie odda to stanu rzeczywistego. Warsztat, który zakończył się przed kilkoma dniami był zdecydowanie jednym z najlepszych wydarzeń na mojej ścieżce do zdrowienia po latach trudnego życia. Czułam się tutaj wysłuchana, chociaż nie zabierałam głosu zbyt często. Fenomen grupy sprawił, że zdecydowana część moich trudności została powiedziana na głos przez inne osoby. Czułam też, że przynależę do jakiejś grupy ludzi - coś co nie zdarzało mi się już od bardzo dawna. Dzięki rundkom wiem i zaczynam czuć jaki jest właściwy porządek i za czym podążać, a drobne "zbiegi okoliczności" są drogowskazami. Dziękuję. Pracuję dalej :)

 • Elżbieta Piekarska

  Przez 4 tygodnie uczestniczyłam w warsztatach "Maraton z EFT". Miałam trochę oporów, żeby wydać na ten kurs prawie 1/4 swoich miesięcznych, polskich poborów :) . Jednak nie żałuję ani jednej chwili tam spędzonej - na koniec szkoda było się rozstawać :) Jestem pod wielkim wrażeniem prowadzącej kurs, Kasi Dodd, która tak pięknie ubierała rundki w słowa i poruszała nimi czułe miejsca w duszy i ciele uczestniczek. Dziękuję Kasi za jej spokój, opanowanie, rzeczowe odpowiedzi na zadawane pytania i natychmiastowe wyciąganie puenty z naszych wypowiedzi. Skutki takiego zbiorowego opukiwania też zauważałam od razu, np. przestałam objadać się, słodycze nie są już dla mnie pokusą, nie denerwuje mnie hałas, wzrosło poczucie własnej wartości, poszerzyły się horyzonty w zakresie szukania dodatkowej pracy :).  Jeśli ktoś chciałby skorzystać z warsztatów z Kasią Dodd a waha się (tak jak to było u mnie) to.... zróbcie to, bo warto :) .

 • Beata M.

  Kasiu, chciałam Ci podziękować za warsztat i za narzędzia, które powstały jako owoc tego warsztatu. Nie wiem, jak to jest, ale w tych rundach jest naprawdę siła. Od zakończenia warsztatu minęła już chwilka czasu, a ja wracam do nich niemal codziennie. Czuję, jak pracują we mnie, Niektóre już się wypłaszczyły, niektóre otulają, niektóre niosą, a niektóre nadal kłują. Mam poczucie, jakby mnie budowały od wewnątrz, a efektem ubocznym jest rosnąca siła wewnętrzna, spokój i zaufanie. Dziękuję.

 • Aleksandra K.

  Cudo Kasiu. Wciąż "odcinam kupony" i jestem taka silniejsza teraz. Dziękuję za wskazanie kierunku gdzie mam się stawić. Pozdrawiam cieplo!

 • Karina I.

  Warsztat idealnie wpasował się w moje potrzeby. Połączenie indywidualnej pracy z mocą grupy. Z jednej strony sporo wiedzy odnośnie EFT, wiedzy z zakresu pracy z podświadomością i jej mechanizmami działania, a z drugiej strony dużo konkretnej pracy. Jeżeli chodzi o Kasię to połączenie wewnętrznej mądrości z pokorą. Jej duża otwartość na uczestników pozwalała na głębokie procesy i namacalne efekty wspólnej pracy. Jestem wdzięczna za wspólny czas i to co otrzymałam. Dziękuję :)

 • Magdalena Huk

  Kasia jest cudownym przewodnikiem w zapoznawaniu się krok po kroku ze miłującym Wszechświatem. Wszystko odbywa się w ogromnym szacunku do indywidualnego tempa, pełnej akceptacji i jednoczesnej uważności na Uczestniku. Warsztat głęboki, piękny w swojej prostocie. Dziękuję Ci, Kasiu!

 • Alicja Grzybowska

  To były moje pierwsze warsztaty EFT w grupie i tak naprawdę nie wiedziałam, co mnie spotka. Najbardziej rezonujący ze mną okazał się tydzień 2 i 3, po których czułam się bardzo wyczerpana i zniechęcona. W końcu jednak poczułam, że ta niechęć topnieje a ja uśmiecham się do siebie..... Dostałam zarówno od grupy jak i od prowadzącej bardzo dużo przeróżnych impulsów do dalszej pracy nad sobą. Dużą zaletą kursu była spontaniczność i totalna otwartość Kasi na grupę, na nasze potrzeby w danym dniu i w danym momencie. EFT powstawało jakby "na gorąco" i pzez to rezonowało doskonale z potrzebami grupy. Obok ogromnego oporu, kurs dał mi niesamowitą motywację do codziennego opukiwania, rano czy też wieczorem.!!! Uważam, że kurs był wart każdej minuty, każdego wieczoru, każdego opukiwania. Tak, warto było poświęcić ten czas SOBIE!!!

 • Maria Cz.

  Maraton z EFT to najlepsze co mogłam dla siebie zrobić. Zapisując się na ten warsztat miałam marzenie, by dotknąć czegoś głębokiego we mnie. Po miesięcznym codziennym opukiwaniu wiem, że "dokopałam" się bardzo głęboko. Odczułam to zarówno fizycznie jak i mentalnie. Praca w grupie dodatkowo wzbogaciła i ułatwiła moją pracę, gdyż wiele pytań i odpowiedzi, dotyczących mnie padło z grupy. Jesteśmy przecież różnorodną całością. Wspólne opukiwania to również magia. Ogromny kunszt i talent Kasi, która sprawnie i w punkt układała nasze przemyślenia i odczucia w spójne rundy, dały piękne efekty. Bardzo dziękuję Kasi, grupie i sobie za to czego doświadczyłam.

 • Marta C.

  Warsztat był bardzo praktyczny, otrzymałam dużo zrozumienia o samej sobie i swoich emocjach. Obserwuję drobne zmiany w swoim zachowaniu i sposobie myślenia. Dziękuję Kasiu za Twoją wiedzę i wsparcie. Momentami czułam, że za dużo rozmawiałyśmy o odczuciach każdego uczestnika, ale podeszłam do tego z zaufaniem, że takie to ma być.

 • Anna B.

  Ten warsztat polecam każdemu ponieważ jest miła atmosfera, która pomaga się otworzyć, super rundki, a efekty i zmiany na lepsze widzę u siebie w życiu. Jeszcze raz bardzo dziękuję i zapisuje się na kolejne !

 • Basia, 'podziękowanie'

  Serdecznie dziękuję Pani Kasiu za chęci i ogrom wiedzy, który Pani przekazała na tym kursie. Dowiedziałam się o tej metodzie całkiem niedawno i szukając czegoś więcej znalazłam Pani filmiki na youtube. Bardzo często wykonuję z Panią rundkę na dobry początek dnia. Czuję, że dzięki temu jestem spokojniejsza, mam więcej cierpliwości. Lubię Pani spokojny głos. Jest taki wyciszający i nastraja mnie pozytywnie. Dzięki temu kursowi wiem dużo więcej i na pewno będę ćwiczyć EFT. Życzę wszystkiego, co najlepsze.

 • Kasia, 'podziękowanie'

  Prowadząca kurs ma niesamowity wpływ na wyciszenie emocji. Dziękuję za ogromną wiedzę :) Serdeczności.

 • Hanna, 'rewelacyjny przekaz'

  Bardzo dziękuję za rewelacyjny przekaz. Stosuję EFT już od kilku lat i wniosło ono w moje życie wiele pozytywnych zmian. Kurs wyjaśnił mi dodatkowo wiele rzeczy i zdecydowanie poszerzył wiedzę. Bardzo dziękuję Pani, za dzielenie się z nami wiedzą.

 • Sebastian, :)))

  Super Pani tłumaczy, dziękuję.

 • Wanda, 'podziękowanie'

  Bardzo dziękuję za prosty i zrozumiały kurs EFT. Rozpoczęłam lekturę Pani książki, czuję się jakbym rozpoczynała nową piękną przygodę. Jeszcze raz dziękuję za dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniem. Robi to Pani w piękny sposób :)

 • Joanna, 'mini kurs'

  Jest Pani moim Odkryciem, z ogromną wdzięcznością przerobiłam kurs. Mini kurs a mimo to jest przygotowany profesjonalnie. Opukiwanie poznałam w ubiegłym roku. Aczkolwiek bez entuzjazmu. Niestety w ostatnich miesiącach  czułam, że emocje i lęk ciągną w dół,  odbierają energię. Kiedy Panią odnalazłam na Youtube poczułam niesamowitą moc. Metoda EFT stała się moim porannym rytuałem. Kurs usystematyzował moją dotychczasową wiedzę na temat tej metody. Choć tak szczerze to sporo się dowiedziałam. Zrozumiałam istotę stosowania opukiwania. Dziękuję za możliwość poznania bliżej tej metody.

 • Dorota, 'Podziękowania z całego serca'

  Pełen profesjonalizm, materiałów bez liku, w różnej formie: filmy, skrypty, testy... bardzo ułatwiły mi zrozumienie i pogłębienie tematu. Z EFT pracuję od grudnia 2020 korzystam z warsztatów, filmów, livów a ten mini kurs usystematyzował mi widzę  i pokazał nowe możliwości, jest drogowskazem do pracy nad sobą i rozwijania się w temacie uzdrowienia:-) zarówno ciało, umysłu jak i duszy. W mojej ocenie mini brzmi tu skromnie bo ten kurs z całą swą wiedzą i "znakamii" materiałem jest na maxxa. Pani Kasia Dodd konkretna, profesjonalna,rzeczowa, wnikliwa, empatyczna w tym co robi, czym się dzieli - dziękuję z całego serca i polecam.

 • maria, 'podziękowanie'

  Jestem pod wrażeniem Pani profesjonalizmu. Wszystko jest podane w sposób przystępny, jasny, i jak dla mnie, w sam raz, jeżeli chodzi o szczegółowość tłumaczenia. Nie ma dłużyzn, a jednocześnie wszystko jest zrozumiałe. jest Pani świetnym wykładowcą i nauczycielem :) Wprowadza Pani swoim głosem taki spokój... Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrowia!

 • Inga, 'dziękuję'

  Dziękuję za ten Mini Kurs. Doskonałe wprowadzenie do metody. Już zaczęłam stosować, ale ten kurs zachęcił mnie do dalszych poszukiwań i dalszej nauki. I stosowania :)

 • Iwona, 'mini kurs'

  Chciałabym bardzo podziękować za tak profesjonalnie przygotowany kurs. Zagadnienia są wytłumaczone, przedstawione w sposób jasny, zrozumiały. Każdy człowiek zrozumie tą metodę dzięki Pani  i będzie mógł poprawić jakość swojego życia. Miałam opory przed EFT, nie od razu to do mnie przemówiło, ale im więcej rundek i opukiwania robię, tym spokojniejsze jest moje życie. Dziękuję.

 • Marek, 'mini kurs'

  Dziękuję za ten kurs. Jest ciekawy, profesjonalny, zawiera dużą ilość przydatnych informacji. Jest konkretny i rzeczowy. Pomaga efektywnie wejść w temat metody EFT i skutecznie jej używać na co dzień. Zachęca do jej stosowania. Z przyjemnością będę polecał ten mini kurs innym. Fajnie byłoby dodać angielsko-języczną wersję kursu i w ten sposób ułatwiając dostęp szerszej liczbie odbiorców. Kurs naprawdę jest tego wart.

 • Katarzyna, 'Dziękuję :)'

  Pani Kasiu, bardzo dziękuję za mini kurs o EFT. Jest on niezwykle pomocny w rozumieniu tej metody. Tłumaczy Pani w sposób bardzo jasny i prosty bez zbędnego wydłużania tematu. Chyba nic więcej nie mogę dodać, teraz tylko zakasać rękawy i do opukiwania:) Pozdrawiam serdecznie.

 • Aneta, 'podziękowanie'

  Odkryłam EFT niejako dla siebie, jako fajną i skuteczną metodę samopomocy. Każdego dnia wraz z opukiwaniem przychodzi do mnie wiele uświadomień. Wszystkie wytyczne wypełniając z zaangażowaniem dotarłam do 21 traum. Odkrycie tego jest milowym krokiem w mojej pracy nad sobą i nad uwalnianiem ran przeszłości.  Cieszę się z tego odkrywania kolejnych warstw, przekierowujących mnie do osobistego światła i miłości. DZIĘKUJĘ z całego serducha! 

 • Joanna, 'świetnie zrobiony kurs'

  Witam :) Bardzo fajnie zrobiony kurs online. Bałam się, że lekcje będą długie, a tu super niespodzianka, są krótkie i konkretne. Świetnie wyjaśnione, aż się człowiek rwie do wykonywania tej techniki. Bardzo ciekawe metody. Już zakładam swój zeszyt. Pozdrawiam!

 • Alicja, 'mini kurs EFT'

  Pani Kasiu, ogromne podziękowania. Jest Pani rewelacyjnym wykładowcą. Wszystko wytlumaczone krótko, spokojnie i bardzo zrozumiale. 

 • Anna, 'mini kurs EFT'

  Kasiu, kurs jest wspaniały, konkretny, świetnie wytłumaczone techniki, bardzo dziękuję!

 • Monika, 'mini kurs EFT'

  Pani Katarzyno, BARDZO dziękuję za udostępnienie materiału, nieprawdopodobnie profesjonalnie i jednocześnie bardzo przystępnie przedstawiony temat. Super! Największą wartością dla mnie jest to, że mogę to stosować od razu, chociaż zdaję sobie sprawę, że to tylko podstawowa technika. Pozdrawiam gorąco.

 • Paweł, 'mini kurs'

  WSPANIAŁY KURS! JASNO, ZWIĘŹLE I NA TEMAT, REWELACJA, POZDRAWIAM!

 • Marzena, 'Kurs EFT'

  Pani Kasiu, kurs rewelacyjny, dziękuję jeszcze raz z całego serca, tłumaczy Pani prosto, ale bardzo profesjonalnie. Technika Filmu bardzo proste, ale potężne narzędzie. Pozdrawiam! PS. Będę wracać do tego kursu.

 • Jolanta, 'mini kurs EFT'

  Pani Kasiu bardzo przejrzysta wiedza, wszystkie metody są fajne i pomocne i w każdej chwili można zajrzeć i utrwalać tą wiedzę. Na mnie bardzo dobrze działa Technika Filmu, która jest łatwa, a którą poznałam trochę wcześniej z Pani poprzedniego filmiku a właściwie z wywiadu z Panią. Byłam zachwycona działaniem tej metody. Wcześniej opukiwałam się z gotowymi filmikami, rezultaty były różne, dopiero po opukaniu swojego filmu poczułam jaką moc ma EFT.  Dziękuję i pozdrawiam.

 • Bartosz, 'nowe doświadczenie EFT'

  Jak dotąd opukiwałem się z Pani filmików i myślałem, że nic więcej nie muszę wiedzieć. Po kursie wiem, że muszę wprowadzić pewne zmiany. Myślałem że wystarczy samo opukiwanie, bez przywiązywania do wypowiadanych fraz. Nic bardziej mylnego. Uświadomiłem to sobie dopiero po Mini kursie EFT. Wielkie dziękuję,..

 • Anna, 'ogrom wdzięczności'

  Dziękuję, Pani Kasiu, za wiedzę, korzystam z tego i całym sercem polecam taką właśnie formę terapii. Mam już jedna Pani książkę, regularnie odwiedzam Pani stronę i słucham filmików.

 • Agnieszka, 'Bardzo przejrzysty kurs'

  Dziękuję  bardzo za kurs. Jasny, przejrzysty. Video pomagają bo pozwalają zrobić rundę w trakcie słuchania. Streszczenie pomaga kiedy chce się nauczyć/przypomnieć. Quizy zawsze są fajne :-)

€ 49.00

 • Zarejestruj się na platformie e-learningowej, by skorzystać z kursu.
 • Po rejestracji system wyśle do ciebie emaila z prośbą o potwierdzenie konta. Jeśli go nie otrzymasz, sprawdź folder spamu. Jeśli nie ma w spamie, napisz przez Kontakt, potwierdzę konto ręcznie.
 • Gdy zalogujesz się do platformy, na stronie głównej kliknij obrazek Mini Kurs EFT i dokonaj płatności. Automatycznie zostaniesz zapisany/a na kurs.
 • Z kursu można korzystać przez 1 rok od momentu zapisu.